logo robocit

Gospodarstwo Agroturystyczne

Gospodarstwo Agroturystyczne

Wakacje to nie tylko okres niezmąconego wypoczynku- to tez okazja by podjąć dodatkową aktywność fizyczną, czy przeżyć przygodę. W trakcie upałów dobrze jest się schłodzić, dlatego warto zdecydować się na wyprawę nad rzeke.
Spływy kajakiem agroturystyka nadarzyce
Nadarzyce to interesująca opcja, zarówno na rozrywke w małym gronie, jak i zorganizowanie przykladowo imprezy firmowej. Spokojna okolica nie tylko pozwoli troche wypocząć, ale tez przeżyć niezwykłą przygodę. Mozemy wybrac zarówno kilkugodzinne wyprawy, jak i drogi, których pokonanie może trwac nawet kilka dni. Zwlaszcza na tę ostatnią atrakcje warto się skusić- Nadarzyce to mala wieś położona w Wielkopolsce, w pobliżu Drawskiego Parku Krajobrazowego. Płynac przez nią rzeka Piława wije się przez tę krainę licznych rzek i lasów- płynąc po niej nie tylko mamy okazję obserwować dziką przyrodę, ale też relaksować i odpoczywać. Jest ona uznawana za jeden z najpiękniejszych splywow kajakowych w Polsce. Jednocześnie nie jest szlakiem trudnym- mogą więc zeń czerpać przyjemność również osoby, które nie mają zadnych doswiadczen z kajakami. Warto też podkreślić, że jeszcze jakiś czas temu tereny te były zamknięte dla turystow ze względu na obecność bazy wojskowej- ale dzięki temu teren ten zachował w dużej mierze swój naturalny charakter.
Splyw kajakiem pozwala również na swobodną obserwacje naturalnej przyrody- rzeka obfituje w ryby i dzikie ptaki wodne. Po skończonej zabawie nic nie stoi na przeszkodzie, by zorganizować grila, czy wędkowanie.
Splywy kajakowe to ciekawy sposob na wypoczynek- bliskość przyrody pomoże się zrelaksować, a nutka przygody sprawi, ze zapamiętamy taki wyjazd na długo.

ROBOCIT S.L.

Cami Sedeny Senia del Carme, Nave10. Vila-Real (Castellón) España.

+34 964 521 327

+34 722 202 872

Esta dirección de correo electrónico está siendo protegida contra los robots de spam. Necesita tener JavaScript habilitado para poder verlo.

www.robocit.com

 www.itecmaquinaria.com

Google Maps

SOBRE NOSOTROS

Robocit inicia su actividad en el año 1994 de la que adquiere experiencia en la fabricación, diseño y formación completa de sus tecnicos para un permanente compromiso con la calidad y el servicio al cliente y con ello grandes dotes de responsabilidad y seriedad en todo su equipo.

Disponemos de una gran variedad de maquinaria compuesta desde maquinas auxiliares hasta lineas completas para la fabricación de palets.

JoomShaper